Bugatek BG1071 2.5" 120GB 520/420mb/s 3D NAND Sata3 SSD

44 Öğeler

24 AY GARANTİLİ ÜRÜN.

Belirli Referanslar

Fiyat
$11,03
Adet
Stokta Var

Günceli Yakalayın
Teknoloji günden güne geliştikçe bilgisayarlara yüklenen sorumluluklar giderek artmaktadır. Güncellenen oyunlar, dev boyutlu yazılımların yeni versiyonları, daha büyük boyutta video’lar derken çeşitli bilgisayarlar zamana karşı yenik düşer. Böylesi bilgisayarları güncellemek için BUGATEK SSD’lerini kullanabilirsiniz.

Katı Hal Sürücüsünün Pratikliği
Kısaltması SSD olan katı hal sürücüleri içlerinde hareketli parçaları olmayan disklerdir. Bu sayede arızalanma olasılığı oldukça düşüktür. Pratik bir kurulumla birlikte hard disk ile bilgisayara aşama atlatabilir ve onu günümüz standartlarına yaklaştırabilirsiniz.


Basit Kurulum
Bilgisayarın kasasını açtıktan sonra anakartın bağlantılarını kontrol etmeniz gerekir. Ardından SATA bağlantıları sayesinde montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarı açtıktan sonra işletim sistemini yeniden yükleyerek bilgisayarınızı güncellemiş olursunuz.

Hızın Adresi
Kurulum gerçekleştikten sonra bilgisayarınızın SSD 'nin veri okuma hızı saniyede 520 MB’a dek çıkar. Yazma hızı ise 400 MB/s’ye çıkabilmektedir. Yüksek seviyede olarak görülen bu hızlar sayesinde bilgisayarının programları daha seri bir biçimde oynatacaktır.


Performansın Önemi
Pek çok kişi profesyonel kariyerini bilgisayarlarda yaptığı işlerle yürütmektedir. Yazım, analiz ve çizim işlemleri bilgisayar yazılımları sayesinde hayata geçirildiği için stabil ve hızlı bir biçimde çalışan işlemcilere gereksinim duyabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz.


Bol Miktarda Alan
120 GB’lık alanı sayesinde pek çok multimedya dosyasını saklayabilirsiniz. Sayısız filmi, yazılımı, fotoğraf ve ses dosyasını güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Bugatek BG1071 2.5" 120GB Sata3 SSD Özellikleri

Bağlantı Tipi Sata 3
Kalınlık 0,8 mm
Kapasite 120 GB
Okuma Hızı 520 MB/s
Yazma Hızı 420 MB/s

Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok

44 Öğeler

24 AY GARANTİLİ ÜRÜN.

Belirli Referanslar

Yorumlar (0)

Yorum Gönder

Yorum göndermek için üye olmanız gereklidir.

Login as a customer

Hesabınız yok mu? Kayıt Ol!

veya hızlı yorum yap

Değerlendirme başarıyla gönderildi
Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Değerlendirme başarıyla gönderildi
Your comment has been published!

Report Comment
Thank you for reporting.

Report Comment
Report spam, abuse, or inappropriate content
* Gerekli alan
  veya İptal
Yorumu düzenle